Доставка

Варианты доставки

по Києву по Україні

Нова Пошта

Доставка по всій Україні здійснюється в відділення Нової Пошти. Термін доставки 1 день до Києва і інші великі міста, і до 3х днів в інші. Ваші фотографії ми відправимо в день замовлення або на наступний день з ранку в зручне вам відділення (вказуйте номер або адресу відділення в замовленні, якщо даної інформації немає, замовлення буде відправлений на головне відділення міста, без уточнення). Оплата здійснюється при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти, платити при цьому ""за пересилку грошей"" не потрібно, тільки вартість замовлення, і можливо пересилання його до вашого відділення. Вартість відправки завжди за рахунок одержувача.

Нова пошта є у всіх містах України, а у великому місті таке відділення є майже в кожному районі.
Карта відділень з адресами..

Укрпошта

Доставка по всій Україні здійснюється через Укрпошту. Термін доставки 2-5 днів, залежить від міста і роботи пошти. Відправляємо фото ми в день замовлення або на наступний день з ранку.

Оплата післяплатою, відправка цінною посилкою, отримання тільки в поштовому відділенні. Вартість відправки при розрахунку на пошті, з вас також візьмуть комісію за накладений платіж, в розмірі 2-5% від суми.

Логотип Укрпочты