/></div></noscript> 

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','pxlga');
pxlga('create', { 'trackingId': 'UA-57175143-1', 'cookieDomain': 'none', 'name': 'pxl', 'userId': ''}); 

pxlga('pxl.send', 'pageview');
</script>
	
	<!--Canonical-->
	<link rel=

Кружки Скільки коштують?

Фотопринтер Бот

Друк фото прямо в Телеграмм

Дуже зручний спосіб друку, прямо з телефону, відправляєте свої фото в телеграм, клац-клац, фото приходять вам на Нову Пошту. Друкуйте фото без проблем. Спробуй друк фотографій прямо в телеграм.

Біла фарфорова кружка з фотодруком на всю площу, тобто з двох сторін, або чорна кружка, яка стає білою при нагріванні її вище 50 градусів. Можуть бути нанесені фотографії, написи і інші елементи за бажанням.

Замовити кружку зараз!

Примеры кружек

Примеры уникальных дизайнов

Красиві дизайни для кружки

Дизайн кружки створюється в тому ж редакторі і за таким же принципом, що і фотокнига. На ваш вибір представлено велику кількість різних дизайн-шаблонів, і, звичайно, доступний дизайнерський режим, де ви можете доповнити або створити свою тему дизайну.

Об оборудовании, нюансах производства и особенностях продукта

Кружка Хамелеон

Кружка Хамелеон відрізняється від звичайної чашки тим, що змінює свій колір під впливом температури води вище 50 градусів. Вона стає абсолютно білою і проявляється зображення, яке було приховано під полімерним покриттям.

Пример кружки-хамелеона

Таблица цен на фотопечать в зависимости от формата и вида бумаги

Ціни на кружки

Вартість залежить від обраного типу кружки.

Формат Ціна Термін виготовлення
Біла кружка 85 грн. 3 дня
Кружка-хамелеон 150 грн. 3 дня