Сервіс Пік-Пак

Об оборудовании, нюансах производства и особенностях продукта

15 років друкуємо кращі моменти з життя людей

Ми все життя займаємося фотосправою. Не будемо розповідати про роботу шкільним і вуличним фотографам, скажімо, що більше 15 років тому ми купили нашу першу фотолабораторію і почали друкувати фотографії для людей. І всі ці роки нашим головним критерієм роботи було якість: тому ми завжди першими намагаємося оновлювати обладнання та досконально стежити за справністю його роботи. Наша репутація - наше головне надбання.

Печатные машины

15 років як ми навчилися робити фотокниги і робимо їх дуже добре

Ми самі придумали технологію нашого виробництва і всі останні роки щодня її вдосконалюємо. Наші фотокниги дійсно гарні.

Ми друкуємо їх тільки на фотопапері, мокрим, фотохімічним способом, а потім, дбайливо збираємо, методом проклеювання фотолистів на прошарок білого картону. Тому наші фотокниги приємно тримати в руках, вони відкриваються на 180 градусів, розворот в них - це єдине полотно, а фарби такі яскраві і живі.

До речі, обкладинки шкірозамінника ми теж робимо самі, тому тільки у нас такий асортимент матеріалів, з яких, під замовлення, ми робимо ваші фотокниги. Робимо з любов'ю.

Найкращі ціни для фотокниг на фотопапері

Ми більше 15 років робили фотокниги тільки для професійних фотографів, заробили репутацію оптимального співвідношення ціни і якості на ринку. Рік тому ми твердо вирішили, що наш продукт повинен бути доступний для простих людей, у яких є фотографії і які хочуть зробити з них фотокнигу. Ми самі придумали нашу технологію виробництва і не залежимо від постачальників дорогих напівфабрикатів, ми самі розробили наш сайт і онлайн-редактор і не повинні платити нікому за дорогу ліцензію, а тому можемо і тримаємо кращі ціни на фотокниги такої якості, наприклад:

Власний он-лайн редактор: свобода творчості і красиві дизайни фотокниг для всіх

Останні роки ми займалися не тільки виробництвом, а й вклалися в інтернет-технології, результатом чого став наш власний он-лайн редактор фотокниги, який дозволяє не залежати від сторонніх технологій, створювати свої дизайни, і не робити сторонніх відрахувань, а з цього знизити ціни .

Скриншот онлайн редактора фотокниг

Швидкість виготовлення і доставки

Нам треба 7 робочих днів для того щоб зробити вашу унікальну фотокнигу з фотообкладинки і 10 робочих днів з обкладинкою зі шкірозамінника, і всього день на доставку до Києва, або 2-5 днів в інші міста.

Оплата здійснюється при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти, платити при цьому "за пересилку грошей" не потрібно, тільки вартість замовлення, і пересилання його до вашого відділення. Вартість відправки завжди за рахунок одержувача.

Для доставки кур'єром по Києву вартість відправки 50 грн., А якщо замовлення буде на суму більше 500 грн., Ми доставимо його безкоштовно.

До речі, Укрпоштою ми також відправимо ваш замовлення безкоштовно по всій Україні при замовленні більше 300 грн.!

Точну ціну можна дізнатися на сторінці доставки.

Ми працюємо з Новою Поштою . І, звичайно, з Укрпоштою.

Переход на страницу контактной информации

Щось залишилося недомовленним?
Задайте питання і ми обов'язково відповімо.