/></div></noscript> 

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','pxlga');
pxlga('create', { 'trackingId': 'UA-57175143-1', 'cookieDomain': 'none', 'name': 'pxl', 'userId': ''}); 

pxlga('pxl.send', 'pageview');
</script>
	
	<!--Canonical-->
	<link rel=

Доставка

Варианты доставки

по Києву по Україні

Нова Пошта

Доставка по всій Україні здійснюється в відділення Нової Пошти. Термін доставки 1 день до Києва і інші великі міста, і до 3х днів в інші. Ваші фотографії ми відправимо в день замовлення або на наступний день з ранку в зручне вам відділення (вказуйте номер або адресу відділення в замовленні, якщо даної інформації немає, замовлення буде відправлений на головне відділення міста, без уточнення). Оплата здійснюється при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти, платити при цьому ""за пересилку грошей"" не потрібно, тільки вартість замовлення, і можливо пересилання його до вашого відділення. Вартість відправки завжди за рахунок одержувача.

Нова пошта є у всіх містах України, а у великому місті таке відділення є майже в кожному районі.
Карта відділень з адресами..

Укрпошта

Доставка по всій Україні здійснюється через Укрпошту. Термін доставки 2-5 днів, залежить від міста і роботи пошти. Відправляємо фото ми в день замовлення або на наступний день з ранку.

Оплата післяплатою, відправка цінною посилкою, отримання тільки в поштовому відділенні. Вартість відправки при розрахунку на пошті, з вас також візьмуть комісію за накладений платіж, в розмірі 2-5% від суми.

Логотип Укрпочты