/></div></noscript> 

<script>
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','pxlga');
pxlga('create', { 'trackingId': 'UA-57175143-1', 'cookieDomain': 'none', 'name': 'pxl', 'userId': ''}); 

pxlga('pxl.send', 'pageview');
</script>
	
	<!--Canonical-->
	<link rel=

Фотокниги Скільки коштують?

Фотопринтер Бот

Друк фото прямо в Телеграмм

Дуже зручний спосіб друку, прямо з телефону, відправляєте свої фото в телеграм, клац-клац, фото приходять вам на Нову Пошту. Друкуйте фото без проблем. Спробуй друк фотографій прямо в телеграм.

Фотокниги - це новий формат для зберігання або демонстрації власних спогадів, вашої історії. Тепер всі ваші фотографії можуть бути вставлені в красиве оточення і віддруковані на одному великому форматі, а потім зібрані подібно книзі або фотоальбомом в одну фотокнигу.

Створити фотокнигу в он-лайн редакторі!

Об оборудовании, нюансах производства и особенностях продукта

Чим відрізняються наші фотокниги

Найголовніше: наші фотокниги віддруковані на фотопапері. Це означає, що вся повнота передачі кольорів, а також яскравість і блиск, доступні тільки при друці фотохімічним способом знайшли тут місце. Різниця така ж, як між фотографією яку ви надрукували у себе вдома на принтері і в лабораторії фуджі. Крім цього, і це важливо, гарантійний термін зберігання фотографій 100 років, без пожовтіння і тління, при друку на принтері дати таку гарантію неможливо.

Полиграфические фотокниги
Полиграфические книги

Эконом фотокнига: мягкие листы, шов в центре, не позволяющий размещать изображение на разворот, зернистость изображения, не износостойкая, не долговечная.

Фотокниги на фотопапері
Фотокниги на фотобумаге

Преміум фотокнига: листи з прошарком, відбиток на фотопапері Фуджі, 100 років гарантії, яскравість кольорів.

Примеры уникальных дизайнов

Унікальні дизайни

Ви можете заповнювати фотокнигу своїми фотографіями, перетягуючи їх в рамки, заповнюючи рамки для фото в обраній вами темі, можете вибирати для кожного розвороту, перетягуючи макет з вкладки ""шаблони розворотів"" на книгу, додавати розвороти, а також редагувати фото.

Об онлайн-редаторе

Он-лайн редактор

Не треба нічого завантажувати, просто завантажте фото на сайт і творіть!
Створити фотокнигу в он-лайн редакторі!

Скриншот редактора

Таблица цен на печать фотокниг в зависимости от формата

Ціни на фотокниги

Вартість залежить від формату фотокниги і типу обкладинки,
а також кількості розворотів, тобто сторінок в фотокнизі.

10×15 15×15 20×15 20×20 22×30 26×26 30×20 30×30
Журнальна як виглядає? 150 грн. за 10 разворотов, то есть за 20 страниц не производится не производится 199 грн. за 5 разворотов, то есть за 10 страниц не производится не производится не производится не производится
Книжкова як виглядає? не производится 200 грн. за 10 разворотов, то есть за 20 страниц 199 грн. за 5 разворотов, то есть за 10 страниц 299 грн. за 5 разворотов, то есть за 10 страниц 349 грн. за 5 разворотов, то есть за 10 страниц 399 грн. за 5 разворотов, то есть за 10 страниц 349 грн. за 5 разворотов, то есть за 10 страниц 499 грн. за 5 разворотов, то есть за 10 страниц
Доп. розворот тобто 2 стор. 15 грн. 20 грн. 23 грн. 25 грн. 35 грн. 40 грн. 35 грн. 50 грн.

Якщо ви фотограф і друкуєте для клієнтів, у нас є для вас окремий сайт з оптовими цінами.

Пример журнальной фотокниги Пример фотокниги